EN
Jan Jagielski
Reklamy
Reżyser i operator.
Nie ma rzeczy niemożliwych- ogranicza nas tylko wyobraźnia.
Nigdy nie myślałem szablonowo- nie chciałem być taki jak wszyscy.
W Łódzkiej Szkole Filmowej rozpocząłem swoją drogę zawodową.
Jako montażysta osiągnąłem dużo; od telewizji, poprzez dokumenty i teledyski, kończąc na reklamie. Byłem również dyżurnym na planach i asystentem światła , ale w głębi serca zawsze byłem reżyserem.
W kontaktach z ludźmi najważniejsze są dla mnie szczerość i empatia. W reżyserii nie lubię ograniczeń- kreatywne myślenie i emocje są tu kluczowe. Doświadczenie montażysty pomaga mi w pracy reżysera -  wiem jakie obrazy są mi potrzebne.
Copy paste to dla większości norma, a ja nie lubię kalkomanii, powielania referencji jeden do jeden. Lubię proponować autorskie rozwiązania i potrafię przekonać do nich innych.
Na świat patrzę z dziecięcym entuzjazmem. Wciąż odkrywam i zadaję sobie pytanie: „Co mógłbym zrobić lepiej?”. Dlatego też tak bardzo lubię malarstwo Makowskiego i Wojtkiewicza z pozoru niewinne i naiwne, a w głębi pełne dramatyzmu i emocji.
Na planie jestem skupiony, szybki i skuteczny, doskonale odczytuję potrzeby klienta. Marzę o własnej fabule z szybkimi kobietami, pięknymi samochodami i wielkimi wybuchami.
Nasza strona zapisuje ciasteczka, możesz to zablokować w ustawieniach przeglądarki.