EN
TABLE TOP
Bartek Świerczyński
Reklamy
Table Top Demo
ARCHIWUM

Bartek specjalizuje się w reżyserii filmów tabletop jak i w filmach zawierających zaawansowaną stronę postprodukcyjną. Swoje profesjonalne doświadczenie zbudował jako montażysta online’owy pracując w jednym z pierwszych domów postprodukcyjnych w Polsce. W 1993 roku był jednym z dwóch ludzi w kraju znających kompter- Quantel’s Hal.

W następnych latach Bartek pracując na kolejnych generacjach komputerów onlinowych stał się ekspertem compositingu. Często był supervisorem efektów specjalnych na planach filmowych, jednak ambicje Bartka były większe. W 1998 roku zaczął reżyserować swoje pierwsze reklamy.

Bartek pracował dla wielu renomowanych międzynarodowych Klientów m.in.: McDonald, Danone, Henkel, Unilever. Jego wcześniejsze doświadczenie zawodowe pozwola mu zaplanować pracę na planie tak by osiągnąć najlepszy rezultat w trakcie montażu.

Obecnie Bartek może pochwalić się imponującym portfolio filmów tabletop. Wysmakowane i apetyczne obrazki jedzenia wywołujące w widzu wrażenie, że od razu ma się na nie ochotę- to domena Bartka.
Prywatnie Bartek jest wielkim fanem squasha. Bierze udział w turniejach squash’owych oraz pisze artykuły internetowe o tym sporcie. Właściwie Bartek może być najlepszym graczem w squasha pośród reżyserów i najlepszym reżyserem pośród graczy w squasha.

Nasza strona zapisuje ciasteczka, możesz to zablokować w ustawieniach przeglądarki.